X
اندیشه به سمت ملارد- پایین تر از تالار قصر داریوش-املاک صناملک

خرید باغ و باغچه در صفادشت

با توجه به تنش ‌های زندگی امروزی حتی کسانی که به زندگی شهری علاقه دارند تصمیم گرفته ‌اند برای تعطیلات و آخر هفته‌ های خود محلی برای استراحت داشته باشند خرید باغ و باغچه در صفادشت می ‌تواند گزینه مناسبی برای کسانی باشد که یک هفته پرتنش کاری را پشت سر گذاشته ‌اند و می ‌خواهند در یک ملک شخصی بدون مزاحمت دیگران تجدید قوا کنند ازاین‌ رو می ‌خواهیم بیشتر با انواع زمین ‌های این بخش و قیمت آن‌ ها و شرایط فروششان آشنا شویم معمولاً زمین‌ های موجود در صفادشت به‌ صورت کشاورزی باغ و باغچه باغ و ویلا و باغ ویلا به فروش می‌روند. خیلی از آن‌ ها امکانات کامل یک خانه شهری را دارند و حتی برخی از آن‌ ها فراتر از انتظار ویلا های لوکسی هستند که کاملاً نیاز خانواده را برآورده می ‌کنند بیشتر آن ‌ها در محوطه استخر و زمین‌ های بازی دارند.

خرید باغ و باغچه در صفادشت

ویژگی های جغرافیایی صفادشت

شهر صفادشت از ادغام روستاهای شهرآباد حصار طهماسب و نصیرآباد با تصویب هیات دولت در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت تاسیس شد و تا پانزده روستا در اطراف آن نیز جزو این منطقه محسوب می‌  شود. آب ‌و هوای آن نسبتاً گرم و زمستان‌ ها سرد و خشک است اما به ‌خاطر پوشش گیاهی متراکم و زیبایش مورد استقبال برخی از افراد قرار می ‌گیرد وجود ویلا های لوکس و زمین ‌های زیبا باعث شده‌ است که این شهر جلوه دیگری داشته باشد. همچنین صفادشت به‌ غیر از جاذبه ‌های طبیعی ‌اش شهربازی و باغ وحش نیز دارد. اگر قصد خرید یک استراحتگاه مجلل و لوکس و راحت را دارید که امکانات شهری را هم کاملا داشته باشد خرید باغ و باغچه در صفادشت گزینه مناسبی است.

فروش باغ و باغچه در صفادشت 

هرچند که بهتر است قیمت ‌گذاری توسط کارشناس با توجه به ویژگی ‌های زمین ملک و یا باغ شما اتفاق بیفتد اما می ‌توان به ‌طور میانگین گفت که با توجه به یکسری از ویژگی‌ ها و امکاناتی که به خریدار داده می ‌شود قیمت خانه را می ‌توان به رنج‌ های مختلفی تقسیم کرد اگر که زمین شما دارای استخر و یا زمین ‌بازی است ارزش زمین بسیار زیاد می ‌شود و اگر ملک شما مسکونی و با مجوز ساخت ‌است، مشتریان بیشتر به خرید آن تمایل نشان خواهند داد. قیمت چنین زمینی با توجه به فاکتورهای موجود قیمت‌ گذاری می ‌شود اما اگر نوساز نباشد ممکن است این قیمت کاهش پیدا کند نمای ساختمان شما نیز از اهمیت زیادی برای جذب مشتریان برخوردار است هر چه که نما امروزی ‌تر باشد باعث افزایش قیمت می  ‌شود.

قیمت خرید باغ و باغچه در صفادشت

قیمت خرید باغ و باغچه در صفادشت 

اگر قصد خرید باغ و باغچه در صفادشت را دارید می‌توانید زمین ‌های کوچک و خانه های ویلایی صد متری تا ویلا باغ ویلا های هشت ‌صد متری و یا هزار و دویست متری پیدا کنید. قیمت آن‌ ها از یه رنج قیمت شروع می شود و گاهی بیشتر نیز برای این زمین‌ هایی که ساختمان قابل سکونت در آن‌ها ساخته‌شده است پرداخت می‌شود. شما می‌توانید با توجه به امکانات مد نظرتان از رنج‌ های متفاوت قیمت استفاده کنید برای مثال رنج قیمت کمتر از یک میلیارد ویلا های معمولی هستند که یک خوابه و زیر صد متر هستند. کمی گران‌تر عرض زمین ‌ها سیصد متر و فول امکانات هستند. ویلا های بالای یک میلیارد لوکس و بعضی از آن‌ ها دارای استخر و محوطه بازی هستند. خرید باغ و باغچه در صفادشت معالمه ای پر سود است. 

خرید باغ و باغچه ارزان در صفادشت

به ‌طورکلی با توجه به خوش‌آب ‌و  هوا بودن و محبوب بودن این محل و شهر زمین و باغ و باغچه خیلی در آن ارزان نیست و در خرید باغ و باغچه در صفادشت باید دقت زیادی برای انتخاب آن‌ چیزی که واقعاً نیاز دارید به خرج دهید و سعی کنید با فروشنده توافق کنید اما به ‌طور کلی اگر می ‌خواهید کمترین رنج  قیمت یعنی بین ششصد تا یکو نیم میلیارد را پرداخت کنید می ‌توانید از ویلا هایی با زمین‌ های صد متری و یک‌خوابه استفاده کنید که هزینه زیادی نیز برای تعمیر و یا نگهداری نداشته باشند چرا که مطمئنا بعد از خرید شما باید از باغ نگهداری کنید و خود این نیز هزینه‌ بر خواهد بود شاید نیاز باشد از باغبان کمک بگیرید پس این را هم در لیست هزینه‌ هایتان در نظر داشته باشید چون هزینه های نگهداری باغ مهم است و تنها مبلغ معامله نیست. 

خرید باغ و باغچه ارزان در صفادشت

 
پیش ‌از خرید از بنگاه معاملاتی که از آن خرید می‌کنید اطمینان حاصل کنید و این‌ که می‌توانید به‌ صورت مستقیم از سایت‌ های اینترنتی برای پیدا کردن فروشنده استفاده کنید معمولاً سایتی مانند دیوار به ‌صورت متنوع آگهی‌ هایی برای خرید باغ و باغچه در صفادشت می‌گذارد متوسط قیمت آن‌ ها توسط کارشناس مشخص می شود و گاهی نیز ممکن است بیشتر شود بستگی به ویژگی‌های آن باغ و زمین دارد. از کاربری زمین خریداری ‌شده اطمینان حاصل کنید چرا که ممکن است برای کار مدنظر شما اجازه شهرداری و یا منابع طبیعی نداشته باشد و حتما هزینه‌ های نگهداری از آن را نظر داشته باشید مانند هزینه‌های سالانه‌ ای مانند سم‌ پاشی هرس کردن اگر باغ میوه باشد چیدن و غیر از هزینه‌های ضروری است که باید پرداخت شود. خرید باغ و باغچه در صفادشت فرصت خوبی برای سرمایه گذاری هم محسوب می شود.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر
دی ان ان