X
اندیشه به سمت ملارد- پایین تر از تالار قصر داریوش-املاک صناملک

خرید باغ و باغچه در ملارد

اگر در تهران یا کرج ساکن باشید در طول هفته روز های شلوغی را می‌ گذرانید که در تعطیلات نیاز به استراحت دارید برخی از افراد برای استراحت کردن به شمال سفر می‌ کنند اما ترافیک جاده‌ ای و همین ‌طور شرایط کنونی باعث می‌ شود که این گزینه نیز برای آن‌ ها رد شود. بهترین راه داشتن یک خانه در خارج شهر و در منطقه ‌ای خوش آب ‌و هوا است تا بتوانید تعطیلات را در آن بگذرانید و از آب ‌و هوا و سکوت لذت ببرید. برای مثال یک گزینه خوب خرید باغ و باغچه در ملارد است. این منطقه در نزدیکی کرج است و خوش ‌آب ‌و هوا دارای ویلا ها و باغ ‌ها است که با خرید آن ‌ها نه‌ تنها می ‌توانید پس ‌انداز کنید که می‌ توانید از یک تفرجگاه شخصی نیز به همراه دوستان و خانوادتان لذت ببرید و اوقات خوشی بگذرانید.

خرید باغ و باغچه در ملارد

فروش باغ و باغچه در ملارد

قیمت خرید باغ و باغچه در ملارد با توجه به ویژگی‌های آن منطقه تقریباً بالاست به‌همین خاطر شما اگر زمینی برای فروش در ملارد دارید می‌توانید آن را به سرمایه خوبی تبدیل کنید در نظر داشته باشید که ویژگی‌های زمین شما تعیین‌کننده‌ی ارزش آن است مانند این‌که چه آپشن های لوکسی مانند استخر زمین بازی یا زمین ورزش یا فضاسازی لاکچری در ساختمان( اگر ساختمان داشته باشد) و نمای آن ساختمان دارد. این ویژگی‌ها مشخص می‌کنند که ارزش زمین باغ شما چقدر است. یکی دیگر از این ویژگی‌ها مسیر رسیدن به باغ شما و نزدیکی آن به شهر است و یا نزدیکی آن به اولین سوپرمارکت است.  راحتی برای خانواده‌های خریدار خیلی مهم است آن‌ ها می‌خواهند به یک تفرجگاه بروند که دسترسی به همه‌چیز برایشان آسان‌تر باشد به ‌همین خاطر جای زمین شما در خرید باغ و باغچه در ملارد اهمیت دارد.

قیمت باغچه در ملارد

قیمت گذاری خرید باغ و باغچه در ملارد با توجه به این‌که ساختمانی در آن وجود دارد و این‌ که اگر وجود دارد چه ویژگی ‌هایی دارد چقدر لاکچری و مجلل است استخر دارد یا نه زمینه بازی در آن تعبیه شده‌است یا نه به ‌طور میانگین هشت‌ صد و پنجاه میلیون تومان تا نه میلیارد تومانتخمین زده می شود. توجه داشته باشید این تفاوت قیمت با توجه به ویژگی‌های گفته ‌شده است و همین‌طور متراژ زمین و جایی‌که زمین قرار دارد همه این‌ها اهمیت دارند و یا این‌که درختانی که در باغ قرار دارند چه درختانی هستند مثلا درختان بی میوه ارزش زمین را بالا می‌برند. کاربری آن زمین تنها مسکونی است یا تنها کشاورزی است این نکته نیز در قیمت آن ملک تاثیر دارد. به‌همین خاطر اگر می‌بینید که ارزش یک زمین بسیار زیاد است دلایل آن نیز جویا شوید و با کارشناس درمورد این‌ موضوع مشورت کنید.

قیمت باغچه در ملارد

خرید باغچه در ملارد

قبل ‌از خرید باغ و باغچه در ملارد نیازتان را مشخص کنید اگر متراژ مشخصی را می ‌خواهید و یا حتما داشتن استخر و سونا و جکوزی و غیره برای شما اهمیت دارد اگر ساختمان دارد تعداد حمام ‌ها و اتاق‌ ها مهم است همه این‌ ها را قبل ‌از خرید مشخص کرده و به کارشناس خرید و فروش اطلاع دهید و یا وقتی ‌که در سایت‌ های فروش هستید این نکات را در فیلتر درج کنید برای مثال برخی از این خانه‌  ها ضمیر ورزش و بازی دارند که اگر مایل به داشتن شان هستید هزینه بیشتری باید بپردازید و درمورد آب ‌و هوا و امکانات اولیه مانند آب و گاز و برق آن منطقه اطلاعات کسب کنید و درمورد این ‌که آیا کاربری که در آن استفاده می شود برای مثال مسکونی با مجوز است بپرسید تا خرید باغ و باغچه در ملارد برایتان هوشمندانه باشد. 

خرید باغچه ارزان در ملارد

به طور کلی خرید باغ و باغچه در ملارد با توجه به گرانی ملک ارزان نیست اما اگر می خواهید با شرایط بهتری خریدای کنید باید از آپشن های ملک مدنظرتان کم کنید و درعین حال به دنبال فروشنده هایی باشید که می حواهند هر چه سریع تر ملکشان را بفروشند این باعث می شود که راحت تر با فروشنده به توافق برسید و معالمه بیشتر به نفعتان باشد. اما اگر بخواهیم به‌ طور متوسط یک باغ یا باغچه را مدنظر قرار دهیم قیمتی حدود یک میلیارد تومان برای خرید باغ و باغچه در ملارد تخمین زده می‌شود. یعنی اگر می خواهید خرید خوبی داشته باشید کم تر از این قیمت شانس کم تری دارد. با صبر به دنبال بهترین گزینه خرید بگردید چراکه خرید ملک کاری سخت و نیازمند دقت خریدار است.

خرید باغچه ارزان در ملارد


آگاهی شما در خرید ملک بسیار مهم است. همه اطلاعت گفته شده را باید قبل از خرید کسب کنید تا بتوانید هم بودجه‌ تان را تعیین کنید و هم انتخاب بهتری داشته باشید توجه داشته باشید که اگر فروشنده گفت بدون سند ملک را به شما می‌ فروشد این یک کلاه ‌برداری است و زیر بار نروید.هرچند که با توجه به گران بودن زمین خرید و باغچه در ملارد نیز هزینه بالایی دارد اما می ‌توانند در درازمدت باعث کاهش هزینه ‌های شما شوند چراکه نیاز نیز به سفرهای پر از ترافیک و پرهزینه بروید و می ‌توانید با رفتن به مکانی نزدیک ‌تر که راحتی خانه را دارند تعطیلات خود را بگذرانید. خرید باغ و باغچه در ملارد به همین خاطر یک معامه در سر سود است که هم ارزش ریالی پول شما را حفظ می کند هم در روز های تعطیل مقصد امن و راحتی برایتان می شود.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر
دی ان ان