X
اندیشه به سمت ملارد- پایین تر از تالار قصر داریوش-املاک صناملک

خرید کاخ ویلا

کاخ ویلا ها بناهای بسیار زیبا، با شکوه و سوپر لوکسی هستند که با ویلا های سنتی بسیار متفاوت اند. بر همین اساس این ویلا ها که بارزترین ویژگی شان متراژ بالایشان است در مقایسه با سایر ویلا ها از قیمت بسیار بالاتری برخوردارند. کاخ ویلا ها از نظر امکانات و وسعت گاهی چیزی کم از کاخ های پادشاهان می زنند. چرا که به لحاظ امکانات و مصالح به کار رفته در ساخت، این نوع ویلا ها بسیار مجهز و گران قیمت هستند. برای خرید کاخ ویلا باید به امنیت آن نیز توجه کرد. زیرا کاخ ویلا ها فضای بسیار بزرگی دارند. به همین دلیل جهت نگهداری شان از نگهبان و سرایدار تمام وقت، دور بین های مدار بسته و سایر تجهیزات امنیتی استفاده می گردد. همچنین علاوه بر معماری کاخ گونه که در تمام بخش های ویلا محفوظ است به فضای سبز در محوطه حیاط توجه خاصی می شود. 

خرید کاخ ویلا

کاخ ویلا تهران

بهترین راه برای موفقیت و رضایت مندی در هر خرید مشاوره با افراد دارای صلاحیت لازم است. افرادی که علاوه بر خبره بودن قابل اعتماد نیز باشند. چنانچه شما نیز مشتری خرید کاخ ویلا هستید و قصد دارید از جاذبه های زندگی در این نوع ویلا ها لذت ببرید پیشنهاد می شود حتما پیش از نهایی کردن خرید خود با چند مشاور املاک صاحب نظر و قابل اعتماد در زمینه فروش کاخ ویلا در تهران مشورت کرده و از نزدیک به محل استقرار کاخ ویلا مراجعه کنید. موقعیت مکانی ویلا را مورد بررسی قرار دهید. آیا به فرودگاه نزدیک است؟ فاصله آن تا مرکز شهر تهران و مراکز خرید و درمانی شهر چقدر است؟ به طراحی داخلی و خارجی که محوطه حیاط کاخ است توجه کنید که مورد پسندتان باشد و امکانات مورد نظرتان اعم از استخر و سونا و جکوزی تا سالن سرگرمی و میز بیلیارد در آن موجود باشد. 

کاخ ویلا لاکچری

گاهی بعضی فروشندگان ویلا، ویلا های لاکچری را به جای کاخ ویلا جهت فروش آگهی می کنند. به همین دلیل در موقع خرید کاخ ویلا باید به این نکته دقت کرد که کاخ ویلا ها با دیگر ویلا ها تفاوت دارند و صرف بزرگ بودن مقیاس و داشتن نمایی زیبا ویلا را به کاخ ویلا تبدیل نمی کند. زیرا کاخ ویلا ها از امکانات خاصی برخوردارند که سایر ویلا ها آن ها را دارا نیستند. امکاناتی همانند باشگاه های کوچک و سالن جهت سرگرمی که ورزش و تفریح را در محل برای ساکنین کاخ ویلا ممکن می سازد. میز بیلیارد از عمده این سرگرمی ها است.  بعضی از کاخ ویلا ها دارای سالن اجتماعات یا سینمای کوچک نیز هستند. هوشمند بودن ویژگی دیگری است که در هنگام خرید کاخ ویلا می توان مد نظر داشت. این مزیت امکان کنترل کاخ را از راه دور برای صاحب آن میسر می کند.

کاخ ویلا لاکچری

قیمت کاخ ویلا در تهران

عوامل زیادی در تعیین قیمت کاخ ویلا موثر است که دانستن شان جهت خرید کاخ ویلا در تهران باید به آن ها توجه داشت. از مهم ترین این عوامل موقعیت جغرافیایی کاخ ویلا است مانند این که به فرودگاه نزدیک باشد. وسعت کاخ و طراحی داخلی آن از موارد دیگر قیمت گذاری هستند. نوع مصالح به کار رفته در بنای کاخ ویلا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. محوطه سازی ویلا موردی دیگر است که نباید مورد غلت واقع شود. امکانات موجود در کاخ ویلا و در واقع آن چه کاخ ویلا را با سایر انواع ویلا متمایز می کند یکی از پر اهمیت ترین شاخص های قیمت گذاری کاخ ویلا می باشد. امکاناتی مانند استخر و جکوزی یا هوشمند بودن که این امکان را برای صاحب کاخ فراهم می آورد تا از راه دور قسمت های مختلف کاخ را تحت نظر داشته باشد و امنیت و ایمنی ملکش را کنترل نماید. 

کاخ ویلا دوبلکس

کاخ ویلا دوبلکس در واقع ساختمانی است که به صورت دو طبقه ساخته شده در حالی که این دو طبقه با یک پلان داخلی که معمولا پلکان است به هم متصل شده اند. زندگی در کاخ ویلا دوبلکس بسیار جذاب است و در دسته سبک های زندگی لاکچری قرار می گیرد. این نوع کاخ ویلا ها فضای وسیعی را جهت چیدمان لوازم ارائه می کنند. به طور معمول هر طبقه از امکانات کافی برخوردار است و دارای سال نشیمن، سرویس بهداشتی و حمام به طور مجزا می باشد. عموما برای مشتریان خرید کاخ ویلا دوبلکس نحوه طراحی پلان داخلی که دو طبقه ویلا را به هم متصل می کند بسیار مهم است. به همین دلیل طراحی این پلان یکی از مهم ترین فاکتور ها در خرید کاخ ویلا است. زیرا هم نمای داخلی ویلا را زیبا تر می نماید و هم نظر مشتری را جهت خرید ویلا دوبلکس جلب می کند. 


کاخ ویلا دوبلکس

 

کاخ ویلا ها بنا های بسیار زیبا، با شکوه و سوپر لوکسی هستند که با ویلا های سنتی متفاوتند. بر همین دلیل این ویلا ها که بارز ترین ویژگی شان وسعت شان است در مقایسه با سایر ویلا ها از قیمت بسیار بالاتری برخوردارند. زیرا امکانات و مصالح به کار رفته در ساخت این نوع ویلا ها بسیار گران قیمت است. برای خرید کاخ ویلا باید به امنیت آن نیز توجه کرد. چنانچه شما مشتری خرید کاخ ویلا هستید و قصد دارید از جاذبه های زندگی در این نوع ویلا ها لذت ببرید پیشنهاد می شود حتما پیش از نهایی کردن خرید خود با چند مشاور املاک صاحب نظر و قابل اعتماد در زمینه فروش کاخ ویلا در تهران مشورت کرده و از نزدیک به محل استقرار کاخ ویلا مراجعه کنید.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر
دی ان ان